2016-2017 н.р.

 

22 лютого стартувала ІІІ сесія Асоціації молодих педагогів Запоріжжя в Заводському районі.


 

Першими відкрив свої двері для молодих та малодосвідчених педагогів  дошкільний навчальний заклад № 179 "Золотий півник".  22.02.2017 в межах ІІІ сесії Асоціації молодих освітян м. Запоріжжя Мурко Вікторія Анатоліївна поділилась досвідом проведення батьківських зборів для батьків дошкільників, що перейшли до груп середнього віку.


23.02.2017 року на базі ДНЗ №230 "Черешенька" пройшов другий майстер-клас для молодих та малодосвідчених педагогів "Використання новітніх технологій в логіко – математичному розвитку дошкільників" (автор майстер-класу: Швець Світлана Анатоліївна)


24.02.2017 року на базі ДНЗ №22 "Івушка" пройшов майстер-клас "Логопедичні вправи як елемент розвитку мовленєвої діяльності дошкільників під час занять з розвитку мовлення.". Вчитель-логопед Андріянова Марія Василівна показала молодим та малодосвідченим педагогам району елементи артикуляційної гімнастики, практичне використання пальчикової гімнастики, також пройшов практичний показ вправ на дихання. 


27 лютого відбулися ряд майстер-класів досвідчених педагогів ЗГ №46 для молодих, малодосвідчених та зацікавлених колег з проблеми роботи з обдарованою та здібною молоддю.

 

1. «Критичне мислення як  чинник розвитку обдарованості дитини» - Мінка Алла Андріївна

2. «Сучасні дебати як одна із форм роботи з обдарованими учнями» - автор Пахомова Галина Петрівна

3.  «Формування критичного мислення шляхом використання методичного прийому «Ромашка Блума»» - автор Любімова Ірина Іванівна

4.  «Туризм.Основи туристичних навичок» - автори Величко О.С., Каріка Т.Д., Мєшкова О.М.

 

Організатори: Запорізька гімназія № 46 Запорізької міської ради Запорізької області, районний методичний кабінет територіального відділу освіти Заводського району.

 

Мета заходу: підвищення фахового рівня, розвиток ініціативи педагогічних працівників району щодо виявлення інтелектуального і творчого потенціалу талановитих дітей та підлітків, підтримки та залучення обдарованих учнів до науково-дослідницької, експериментальної роботи, стимулювання самостійної роботи учнів з вивчення окремих предметів, піднесення статусу обдарованих учнів, їх наставників та поширення педагогічного досвіду вчителів гімназії.

 

Упродовж двох днів досвідченими вчителями гімназії буде продемонстровано     6 майстер-класів для вчителів іноземної мови, природничо-математичних дисциплін, початкової школи, гуманітарних наук та фізичної культури. Це презентація напрацьованого професійного досвіду в системі роботи з талановитими та обдарованими учнями.

 

 

Педагогічні зустрічі – це завжди змістовно і цікаво: учасники майстер-класу за гранично короткий час зможуть зануритись у суть представленого педагогічного досвіду, поглибити свою фахову майстерність та зможуть стати активними учасниками методичного заходу.


10 березня 2017 року на базі ДНЗ №167 "Каштан" пройшов майстер-клас “Словесні ігри, як засіб корекційно–відновлювальної та слово-творчої роботи з дітьми дошкільного віку” (автор майстер-класу: Новікова Ніна Євгенівна). Під час майстер-класу учасники ознайомилися з різними видами та прийомами використання словесних ігор в роботі з дітьми дошкільного віку з особливостями мовлення.2015-2016 н.р.

Лист ІАМЦ ДОНМС ЗМР від 29.01.2016 №03-04/569 "Про організацію проведення IV сесії «Асоціація молодих педагогів» Запоріжжя"

 

ГРАФІК  

проведення IV сесії «Асоціації молодих педагогів» Запоріжжя

 «Особливості освітньої системи району»

в Заводському районі

 

 

 

 

 

 

 

 

Матеріали майстер-класів


Дата: 09.02.2016

Час: 10.00

Місце: ЗГ №46 (директор: Кругла Л.Ю.)

Категорія: вчителі іноземної мовиЛисенко Л.В.

вчитель німецької мови


Каплунова Л.В.

вчитель німецької мовиДата: 09.02.2016

Час: 10.00

Місце: ЗНВК №67 (директор: Малиш О.Є.)

Категорія: вчителі природничо-математичних та суспільно-гуманітарних предметівТіщенко О.Л.

вчитель математики


Шкляренко С.В.

вчитель української мови та літератури


Соболенко Ю.П.

вчитель історії 

 

Дата: 11.02.2016

Час: 14.00

Місце: ЗЗШ №54 (директор: Сіліна І.І.)

Категорія: вчителі початкових класів


Башкардіна С.М.

вчитель початкових класів


Вавілова Т.Г.

вчитель початкових класів