2015-2016 н.р.

З метою пошуку та підтримки здібних, обдарованих та талановитих дітей і молоді; патріотичного і громадянського виховання дітей; збереження культурної спадщини в Україні; залучення учнівської молоді до кращих традицій національного мистецтва, подальшого розвитку і підтримки талановитих творчих колективів та окремих авторів   навчальних закладів Заводського району, методистом РМП у співпраці з головний спеціалістом ТВО, заплановано провести  18 березня  2016 року о 14:00 на базі РМП районний етап Всеукраїнського конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».     Конкурсні роботи та експонати, які посіли призові місця (за розділами та різновидами) візьмуть  подальшу участь у Обласному етапі, який відбудеться з 11.04.2016 по 24.04.2016. Бажаємо всім успіху!!!

2014-2015 н.р.

В рамках районного етапу конкурсу «Знай і люби свій край» організована виставка учнівських робіт у приміщенні РМП Заводського району. Експозицію виставки представляють творчі роботи з різних напрямів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.

Наказ  ТВО від 24.02.2015  № 63р "Про підсумки І етапу районного фестивалю-огляду дитячої та юнацької творчості «Таланти твої, Запорізький краю!» та районної виставки-конкурсу «Знай і люби свій край»"