2018-2019

 

РЕЗУЛЬТАТИ ОЛІМПІАДИ З ПЕДАГОГІКИ ТА ПСИХОЛОГІЇ 

 

П.І.Б учасника (повністю)

ЗНЗ

Клас

Місце

Учитель

Запр. на

III етап

1.         

Потапенко Андрій Олександрович

ЗГ №46

11

ІІ

Михайленко Дарина Ігорівна

+

2.         

Михайлов Богдан Андрійович

ЗГ №47

11

ІІ

Коваль Катерина Ігорівна

Лук’яненко Юлія Володимирівна

+

3.         

Возіянова Марія Олексіївна

ЗГ №47

11

ІІ

Коваль Катерина Ігорівна

Лук’яненко Юлія Володимирівна

 

4.         

Матусарова Вікторія Юріївна

ЗГ №47

11

ІІ

Коваль Катерина Ігорівна

Лук’яненко Юлія Володимирівна

 

5.         

Близнюкова Марія Олександрівна

ЗНВК №67

11

ІІ

Кузьменко Оксана Петрівна

 

6.         

Усатенко Олеся Максимівна

ЗГ №46

11

ІІІ

Михайленко Дарина Ігорівна

 

7.         

Іринчук Анжеліка Олександрівна

ЗГ №47

11

ІІІ

Коваль Катерина Ігорівна

Лук’яненко Юлія Володимирівна

 

8.         

Румянцева Аліна Денисівна

ЗНВК №67

11

ІІІ

Кузьменко Оксана Петрівна

 

9.         

Кунах Вікторія Володимирівна

ЗНВК №67

11

ІІІ

Кузьменко Оксана Петрівна

 

10.      

Осокова Анастасія Олександрівна

ЗНВК №67

11

ІІІ

Кузьменко Оксана Петрівна

 

11.      

Захарченко Олександра Олександрівна

ЗЗШ №75

11

ІІІ

Шалалієва Вікторія Олександрівна

 

РЕЗУЛЬТАТИ ОЛІМПІАДИ З ЕКОЛОГІЇ

 

П.І.Б учасника (повністю)

ЗНЗ

Клас

Місце

Учитель

Запр. на III етап

1.        

Пятигорець Катерина Олександрівна

ЗЗШ №54

11

І

Костіна Катерина Ігорівна

+

2.        

Дудкіна Анастасія Олександрівна

ЗЗШ №75

10

ІІ

Сергієнко Лілія В’ячеславівна

 

3.        

Колбіна Дарʹя Олексіївна

ЗНВК №67

11

ІІ

Мамчур Юлія Володимирівна

 

4.        

Усіков Микола Русланович

ЗГ №47

11

ІІ

Супрун Олена Сергіївна

 

5.        

Толоконнікова Аліна Сергіївна

ЗНВК №67

10

ІІІ

Мамчур Юлія Володимирівна

 

6.        

Захарченко Олександра Олександрівна

ЗЗШ №75

11

ІІІ

Крикунова Олена Вікторівна

 

7.        

Корнієнко Денис Леонідович

ЗЗШ №54

11

ІІІ

Костіна Катерина Ігорівна

 

8.        

Линник Юлія Русланівна

ЗГ №47

11

ІІІ

Супрун Олена Сергіївна

 

РЕЗУЛЬТАТИ ОЛІМПІАДИ З ІТ

 

П.І.Б учасника (повністю)

ЗНЗ

Клас

Місце

Учитель

Запр. на III етап

1.       

Бартощук Анна Романівна

ЗЗШ №75

9

І

Улинець Людмила Миколаївна

+

2.       

Корнієнко Ксенія Євгенівна

ЗЗШ №75

10

І

Улинець Людмила Миколаївна

+

3.       

Юр'єв Олексій Федорович

ЗЗШ №75

11

І

Улинець Людмила Миколаївна

 

4.       

Ткаченко Роман Вадимович

ЗГ №47

9

ІІ

Сабанова Надія Олександрівна

 

5.       

Шишкін Олексій Володимирович

ЗГ №46

10

ІІ

Теряник Олена Анатоліївна

 

6.       

Мандрюков Владислав Юрійович

ЗЗШ №33

9

ІІІ

Фоменко Олена Іванівна

 

7.       

Салов Іван Олександрович

ЗГ №46

10

ІІІ

Теряник Олена Анатоліївна

 

РЕЗУЛЬТАТИ ОЛІМПІАДИ З ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ

 

П.І.Б учасника (повністю)

ЗНЗ

Клас

Місце

Учитель

Запр. на III етап

1

Москаленко Анастасія Денисівна

ЗГ №47

10

І

Погорєлова Тетяна Вікторівна

+

2

Кузнецов Владислав Андрійович

ЗНВК №67

8

ІІ

Зоріна Анна Володимирівна

+

3

Зикова Ганна Миколаївна

ЗГ №47

10

ІІ

Гончаренко Анжела Григорівна

+

4

Первененко Анастасія Вадимівна

ЗГ №47

9

ІІ

Погорєлова Тетяна Вікторівна

+

РЕЗУЛЬТАТИ ОЛІМПІАДИ З АСТРОНОМІЇ

 

П.І.Б учасника (повністю)

ЗНЗ

Клас

Місце

Учитель

Запр. на

III етап

1

Мацнєва Олександра Василівна

ЗНВК №67

11

ІІІ

Чоботок Інна Юріївна

 

2

Кузьменко Володимир Максимович

ЗНВК №67

11

ІІІ

Чоботок Інна Юріївна

+

 

РЕЗУЛЬТАТИ ОЛІМПІАДИ З ПРАВОЗНАВСТВА

 

 

 

 

П.І.Б учасника (повністю)

ЗНЗ

Клас

Місце

Учитель

Запр. на

III етап

1.         

Ігнатенко Ганна Юріївна

ЗГ №47

9

І

Васильєв Віктор Борисович

+

2.         

Дмитрикова Дар’я Сергіївна

ЗГ №47

10

І

Васильєв Віктор Борисович

+

3.         

Носенко Микола Іванович

ЗГ №47

10

І

Васильєв Віктор Борисович

+

4.         

Москаленко Анастасія Денисівна

ЗГ №47

10

І

Васильєв Віктор Борисович

 

5.         

Возіянова Марія Олексіївна

ЗГ №47

11

І

Васильєв Віктор Борисович

+

6.                    

Чумак Данило Андрійович

ЗГ №47

9 (8)

ІІ

Васильєв Віктор Борисович

 

7.         

Кліменічева Радміла Андріївна

ЗГ №47

9

ІІ

Васильєв Віктор Борисович

+

8.         

Нікуліна Аліна Романівна

ЗЗШ № 75

10

ІІ

Крот Олена Володимирівна

 

9.         

Вертегел Єлизавета Павлівна

ЗНВК №67

11

ІІ

Соболенко Юлія Петрівна

+

10.      

Воронцова Анна-Маргарита Германівна

ЗГ №46

9

ІІІ

Щетинін Дмитро Миколайович

 

11.      

Андрієнко Олена Сергіївна

ЗЗШ № 33

9

ІІІ

Джебарова Ельміра Решатівна

 

12.      

Стовбун Вікторія Дмитрівна

ЗНВК №67

9

ІІІ

Соболенко Юлія Петрівна

 

13.      

Воронькова Крістіна Іванівна

ЗЗШ №75

11

ІІІ

Крот Олена Володимирівна

 

14.      

Сайгак Катерина Максимівна

ЗГ №47

11

ІІІ

Васильєв Віктор Борисович

 

РЕЗУЛЬТАТИ ОЛІМПІАДИ З НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

 

Результати олімпіади з німецької мови:

 

 

 

 

П.І.Б учасника (повністю)

ЗНЗ

Клас

Місце

Учитель

Запр. на

III етап

Юшина Лілія Євгенівна

ЗГ №46

8

І

Тищенко Світлана Євгенівна

 

Федорчук Максим Олександрович

ЗГ №46

9

І

Тищенко Світлана Євгенівна

Тулуб᾽єва Стефанія Владиславівна

ЗГ №46

9

І

Ковальова Людмила Олексіївна

Яценко Софія Андріївна

ЗГ №46

9

І

Бондаренко Юлія Василівна

 +

Петренчук Катерина Анатоліївна

ЗГ №46

9

І

Бондаренко Юлія Василівна

Рибалко Софія Олександрівна

ЗГ №46

9

І

Бондаренко Юлія Василівна

 +

Прокопенко Вікторія Юріївна

ЗГ №46

10

І

Семікліт Наталя Віталіївна

 +

Герман Анастасія Олексіївна

ЗГ №46

11

І

Лисенко Людмила Володимирівна

 +

Жданова Еліза Віталіївна

ЗГ №46

8

ІІ

Лисенко Людмила Володимирівна

 

Воронцова Анна-Маргарита Германівна

ЗГ №46

9

ІІ

Бондаренко Юлія Василівна

 

Маркова Юлія Романівна

ЗГ №46

9

ІІ

Бондаренко Юлія Василівна

 

Кулагіна Крістіна Володимирівна

ЗГ №46

9

ІІ

Бондаренко Юлія Василівна

 

Малишева Аліна Володимирівна

ЗГ №46

9

ІІ

Бондаренко Юлія Василівна

 

Помазан Ліна Олегівна

ЗГ №46

9

ІІ

Ковальова Людмила Олексіївна

 

Меньшов Данило Дмитрович

ЗГ №46

10

ІІ

Тищенко Світлана Євгенівна

Шавкуненко Лілія Вікторівна

ЗГ №46

10

ІІ

Семікліт Наталя Віталіївна

Нестеренко Карина Вікторівна

ЗГ №46

11

ІІ

Сосна Надія Іванівна

 +

Звірько Олександр Антонович

ЗГ №46

8

ІІІ

Лисенко Людмила Володимирівна

 

Ждан Анастасія Володимирівна

ЗГ №46

8

ІІІ

Мельник Наталія Петрівна

 

Бутирін Денис Романович

ЗГ №46

9

ІІІ

Тищенко Світлана Євгенівна

 

Лакіза Анастасія Юріївна

ЗГ №46

10

ІІІ

Семікліт Наталя Віталіївна

 

Леньшин Марк Андрійович

ЗГ №46

10

ІІІ

Пахомова Галина Петрівна

 

РЕЗУЛЬТАТИ ОЛІМПІАДИ З ГЕОГРАФІЇ

 

 

 

 

 

 

 

 

П.І.Б учасника (повністю)

ЗНЗ

Клас

Місце

Учитель

Запр. на III етап

1

Щербина Ольга Олегівна

ЗЗШ №85

9

І

Карнаухова Тамара Михайлівна

 

2

Стовбун Вікторія Дмитрівна

ЗНВК №67

9

І

Гриценко Олександра Вікторівна

 

3

Ануліч Артем Олександрович

ЗГ №46

10

І

Москаленко Галина Єгорівна

 

4

Абрамчев Ілля Кирилович

ЗЗШ №75

11

І

Панасюк Віра Ульянівна

 

5

Ходунов Валерій Олександрович

ЗНВК №67

11

І

Гриценко Олександра Вікторівна

+

6

Сацюк Анастасія Олександрівна

ЗНВК №67

8

ІІ

Гриценко Олександра Вікторівна

 

7

Чижов Олексій Юрійович

ЗГ №46

9

ІІ

Москаленко Галина Єгорівна

 

8

Малишева Аліна Володимирівна

ЗГ №46

9

ІІ

Москаленко Галина Єгорівна

 

9

Драгаєв Владислав Валерійович

ЗЗШ №36

9

ІІ

Мокляк Людмила Миколаївна

 

10

Настич Катерина Володимирівна

ЗЗШ №75

9

ІІ

Крикунова Олена Вікторівна

 

11

Волкова Анастасія Олегівна

ЗЗШ №85

9

ІІ

Карнаухова Тамара Михайлівна

 

12

Каурова Марина Олегівна

ЗЗШ №75

10

ІІ

Панасюк Віра Ульянівна

 

13

Сиводід Ярослав Дмитрович

ЗЗШ №75

10

ІІ

Панасюк Віра Ульянівна

 

14

Басараб Євгенія Олександрівна

ЗНВК №67

10

ІІ

Германенко Людмила Іванівна

 

15

Іващенко Марія Олександрівна

ЗНВК №67

10

ІІ

Германенко Людмила Іванівна

 

16

Ністор Ірина Олександрівна

ЗНВК №67

11

ІІ

Гриценко Олександра Вікторівна

 

17

Кісяков Дмитро Вадимович

ЗГ №47

8

ІІІ

Бельчев Станіслав Васілійович

 

18

Воробко Аліна Володимирівна

ЗЗШ №33

8

ІІІ

Шаповал Наталія Володимирівна

 

19

Онушко Катерина Євгенівна

ЗЗШ №33

8

ІІІ

Шаповал Наталія Володимирівна

 

20

Пугіна Марія Сергіївна

ЗЗШ №33

8

ІІІ

Шаповал Наталія Володимирівна

 

21

Рясна Аліна Ігорівна

ЗЗШ №75

8

ІІІ

Панасюк Віра Ульянівна

 

22

Лисенко Поліна Віталіївна

ЗНВК №67

8

ІІІ

Гриценко Олександра Вікторівна

 

23

Ткаченко Роман Вадимович

ЗГ №47

9

ІІІ

Шпота Людмила Олександрівна

 

24

Горний Владислав Євгенович

ЗЗШ №36

9

ІІІ

Мокляк Людмила Миколаївна

 

25

Ходунов Андрій Олександрович

ЗНВК №67

9

ІІІ

Гриценко Олександра Вікторівна

 

26

Кубарєва Надія Юріївна

ЗГ №47

10

ІІІ

Шпота Людмила Олександрівна

 

27

Носенко Микола Іванович

ЗГ №47

10

ІІІ

Шпота Людмила Олександрівна

 

28

Близнюкова Марія Олександрівна

ЗНВК №67

11

ІІІ

Гриценко Олександра Вікторівна

 

           

 

РЕЗУЛЬТАТИ ОЛІМПІАДИ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

 

П.І.Б учасника (повністю)

ЗНЗ

Клас

Місце

Учитель

Запр. на

III етап

1

Соколова Єлизавета Яківна

ЗГ №47

10

І

Міняйло Алла Іванівна

+

2

Линник Юлія Русланівна

ЗГ №47

11

І

Горбовська Олена Юріївна

+

3

Пархоменко Андрій Костянтинович

ЗНВК №67

11

ІІ

Лисенко Наталія Володимирівна

+

4

Каталандзе Софія Романівна

ЗГ №46

9

ІІ

Скляр Людмила Леонідівна

+

5

Степовий Володимир Юрійович

ЗНВК №67

8

ІІ

Писаренко Вікторія Миколаївна

 

6

Долженко Віталій Андрійович

ЗГ №47

9

ІІ

Фінницька Катерина Олегівна

 

7

Лук’янчук Данило Олегович

ЗНВК №67

9

ІІ

Нікітіна Алла Федорівна

 

8

Кубарева Надія Юріївна

ЗГ №47

10

ІІ

Міняйло Алла Іванівна

 

9

Зіннатуліна Олена Рашитівна

ЗГ №46

11

ІІ

Скляр Людмила Леонідівна

 

10

Саргсян Нарек Артурович

ЗГ №47

11

ІІ

Гончаренко Анжела Григорівна

 

11

Повєткін Родіон Рафаїлович

ЗНВК №67

10

ІІІ

Костинський Віталій Сергійович

 

12

Бунченко Ілона Миколаївна

ЗЗШ №33

11

ІІІ

Кондакова Ілона Станіславівна

 

РЕЗУЛЬТАТИ ОЛІМПІАДИ З ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ (ХЛОПЦІ)

П.І.Б учасника (повністю)

ЗНЗ

Клас

Місце

Учитель

Запр. на

III етап

1

Вельможко Данило Віталійович

ЗНВК №67

9

І

Тарасов Володимир Васильович

+

2

Хріес Таєр Лоуранс

ЗЗШ №54

11

І

Грищук Володимир Карпович

 

3

Сковородка Данило Олександрович

ЗНВК №67

9

ІІ

Тарасов Володимир Васильович

 

4

Барабаш Владислав Русланович

ЗНВК №67

10

ІІ

Тарасов Володимир Васильович

 

5

Спудка Микита Михайлович

ЗЗШ №54

8

ІІІ

Грищук Володимир Карпович

 

6

Юр’єв Олексій Федорович

ЗЗШ №75

11

ІІІ

Христов Віктор Дмитрович

 

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ ОЛІМПІАДИ З ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ (ДІВЧАТА)

П.І.Б учасника (повністю)

ЗНЗ

Клас

Місце

Учитель

Запр. на

III етап

1

Шеховцова Євгенія Ігорівна

ЗЗш №54

8

І

Тарановська Віра Олександрівна

 

2

Можаєва Анастасія Павлівна

ЗЗШ №75

9

І

Бабенко Наталія Дмитрівна

+

3

Шибанова Ангеліна Валеріївна

ЗГ №46

9

І

Полторапавлова Елла Анатоліївна

 

4

Соколова Маргарита Олегівна

ЗЗШ №75

11

І

Бабенко Наталія Дмитрівна

+

5

Носик Катерина Олександлрівна

ЗЗШ №54

8

ІІ

Тарановська Віра Олександрівна

 

6

Артемченко Єлизавета Олександрівна

ЗЗШ №75

8

ІІ

Бабенко Наталія Дмитрівна

 

7

Чугуєнко Аліна Дмитрівна

ЗЗШ №75

9

ІІ

Бабенко Наталія Дмитрівна

 

8

Пятигорець Катерина

ЗЗШ №54

11

ІІ

Тарановська Віра Олександрівна

 

9

Чаусова Ангеліна Валентинівна

ЗЗШ №54

8

ІІІ

Тарановська Віра Олександрівна

 

10

Трегубова Олександра Андріївна

ЗГ №46

9

ІІІ

Полторапавлова Елла Анатоліївна

 

11

Кізілова Ганна Віталіївна

ЗНВК №67

9

ІІІ

Ткаліч Валентина Степанівна

 

12

Єрмарченко Вікторія Юріївна

ЗЗШ №75

11

ІІІ

Бабенко Наталія Дмитрівна

 

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ ОЛІМПІАДИ З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

 

 

Результати олімпіади:

 

 

 

 

 

П.І.Б учасника (повністю)

ЗНЗ

Клас

Місце

Учитель

Запр. на III етап

1.       

Сур Максим Олександрович

ЗЗШ №75

11

І

Іванова Оксана Володимирівна

+

2.       

Самойлов Данило Анатолійович

ЗГ №47

10

ІІ

Сироватко Лариса Володимирівна

 

3.       

Потурай Едуард Григорович

ЗЗШ №75

11

ІІ

Іванова Оксана Володимирівна

 

4.       

Доценко Гліб Ігорович

ЗНВК № 67

10

ІІІ

Гусак Віталій В’ячеславович

 

5.       

Бакум Євгеній Володимирович

ЗНВК №67

11

ІІІ

Гусак Віталій В’ячеславович

 

6.       

Михайлов Богдан Андрійович

ЗГ №47

11

ІІІ

Сапетка Валентин Володимирович

 

1.       

Диба Катерина Сергіївна

ЗНВК №67

11

І

Люта Наталія Станиславівна

+

2.       

Бобровник Ксенія Сергіївна

ЗНВК № 67

9

ІІ

Люта Наталія Станіславівна

 

3.       

Савоста Оксана Олександрівна

ЗГ №46

11

ІІ

Каріка Тетяна Дмитрівна

 

4.       

Баранова Аліна Олексіївна

ЗНВК № 67

9

ІІІ

Люта Наталія Станіславівна

 

5.       

Ахрамешина Анастасія Сергіївна

ЗГ №47

10

ІІІ

Сироватко Лариса Володимирівна

 

6.       

Прібиш Анастасія Дмитрівна

ЗГ №46

11

ІІІ

Каріка Тетяна Дмитрівна

 

7.       

Гронт Олеся Сергіївна

ЗЗШ №54

11

ІІІ

Бездєнєжний Юрій Віталійович

 

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМ. П.ЯЦИКА

 

Прізвище Ім’я По батькові

ЗНЗ

Клас

Місце

ПІБ викладача

Запр. на ІІІ етап

1

Жданова Еліза Віталіївна

ЗГ №46

8

І

Мінка Алла Андріївна

+

2

Герман Анастасія Олексіївна

ЗГ №46

11

І

Михайленко Ірина Володимирівна

+

3

Калінкіна  Вероніка Максимівна

ЗНВК №13

5

ІІ

Підгородецька Марина Василівна

 

4

Шаменіна Олександра Данилівна

ЗНВК №67

7

ІІ

Олійник Ольга Олексіївна

 

5

Уткіна Дар'я Олександрівна

ЗЗШ №33

9

ІІ

Косяк Людмила Вікторівна

 

6

Апанаскович Аліса Романівна

ЗНВК №67

11

ІІ

Шкляренко Світлана Володимирівна

 

7

Безгінова Вікторія Геннадіївна

ЗЗШ №85

5

ІІІ

Савченко Валентина Олександрівна

 

8

Воробко Аліна Володимирівна

ЗЗШ №33

8

ІІІ

Косяк Людмила Вікторівна

 

9

Лапіна Дар’я Андріївна

ЗЗШ №21

9

ІІІ

Куракова Зоя Григорівна

 

10

Єсін Максим Романович

ЗНВК №13

9

ІІІ

Підгородецька Марина Василівна

 

11

Нехорошев Данило Эдуардович

ЗГ №47

10

ІІІ

Панасенко Віра Григорівна

 

12

Потурай  Едуард Григорович

ЗЗШ №75

11

ІІІ

Черняк Олена Анатоліївна

 

 РЕЗУЛЬТАТИ ОЛІМПІАДИ З ФІЗИКИ (22.11.2018)

 

П.І.Б учасника (повністю)

ЗНЗ

Клас

Місце

Учитель

Запр. на

III етап

1

Рудюк Ренат Романович

ЗГ №47

7

ІІІ

Баранчук Ганна Анатоліївна

 

2

Доценко Владислав Ігорович

ЗНВК №67

7

ІІ

Чоботок Інна Юріївна

 

3

Мацкуляк Артем Андрійович

ЗЗШ №75

8

ІІІ

Вовченко Тетяна Володимирівна

+

4

Завершинський Денис Євгенович

ЗЗШ №85

9

ІІІ

Нечитайло Валентина Іванівна

 

5

Доценко Гліб Ігорович

ЗНВК №67

10

ІІІ

Чоботок Інна Юріївна

 

6

Дудар Микита Артемович

ЗНВК №67

10

ІІ

Чоботок Інна Юріївна

 

7

Кузьменко Володимир Максимович

ЗНВК №67

11

ІІІ

Чоботок Інна Юріївна

 

РЕЗУЛЬТАТИ ОЛІМПІАДИ З ХІМІЇ (21.11.2018)

 

П.І.Б учасника (повністю)

ЗНЗ

Клас

Місце

Учитель

Запр. на

III етап

1.         

Приступа Данило Олексійович

ЗГ №46

7

І

Нечипуренко Оксана Леонідівна

 

2.         

Хіора Вадим Ігорович

ЗЗШ №85

7

І

Дячук Світлана Миколаївна

 

3.         

Нікогосян Амалія Варданівна

ЗГ №46

9

І

Нечипуренко Оксана Леонідівна

 

4.         

Шевченко Микита Олександрович

ЗГ №46

10

І

Нечипуренко Оксана Леонідівна

 

5.         

Чаборай Олександра Юріївна

ЗНВК №13

7

ІІ

Ємельянова Лідія Сергіївна

 

6.         

Соколов Єгор Олександрович

ЗЗШ № 54

7

ІІ

Костіна Катерина Олександрівна

 

7.         

Завадська Софія Володимирівна

ЗНВК №67

7

ІІ

Бортнік Регіна Вікторівна

 

8.         

Дубинська Вероніка Ігорівна

ЗЗШ №85

7

ІІ

Дячук Світлана Миколаївна

 

9.         

Сарана Максим Сергійович

ЗГ №46

8

ІІ

Нечипуренко Оксана Леонідівна

 

10.      

Кузнєцов Владислав Андрійович

ЗНВК №67

8

ІІ

Бортнік Регіна Вікторівна

+

11.      

Багмет Альона Андріївна

ЗГ №46

9

ІІ

Нечипуренко Оксана Леонідівна

 

12.      

Лебідь Микита Сергійович

ЗГ №47

9

ІІ

Гайдук Ірина Миколаївна

 

13.      

Черченко Яна Юріївна

ЗЗШ № 54

7

ІІІ

Костіна Катерина Олександрівна

 

14.      

Данілець Катерина Вікторівна

ЗЗШ №75

10

ІІІ

Грязнов Олексій Геннадійович

 

РЕЗУЛЬТАТИ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАТИКИ (20.11.2018)

 

П.І.Б учасника (повністю)

ЗНЗ

Клас

Місце

Учитель

Запр. на III етап

1

Леньшин Марк Андрійович

ЗГ №46

10

ІІІ

Теряник Олена Анатоліївна

 

РЕЗУЛЬТАТИ ОЛІМПІАДИ З ІСТОРІЇ (19.11.2018)

 

П.І.Б учасника (повністю)

ЗНЗ

Клас

Місце

Учитель

Запр. на

III етап

1

Бойкова Лоліта Олегівна

ЗЗШ №54

8

І

Стойчева Яна Іванівна

+

2

Шелепова Вероніка Олегівна

ЗГ №47

10

І

Скворцова Анна Борисівна

+

3

Повєткін Родіон Рафаїлович

ЗНВК №67

10

І

Малиш Олена Євгенівна

+

4

Ходунов Валерій Олександрович

ЗНВК №67

11

І

Малиш Олена Євгенівна

+

5

Лук’ янчук Данило Олегович

ЗНВК №67

9

ІІ

Соболенко Юлія Петрівна

+

6

Флатов Ілля Сергійович

ЗГ №47

8

ІІ

Скворцова Анна Борисівна

 

7

Молчан Марія Дмитрівна

ЗГ №47

9

ІІ

Скворцова Анна Борисівна

 

8

Нехорошев Данило Едуардович

ЗГ №47

10

ІІ

Скворцова Анна Борисівна

 

9

Вертегел Єлизавета Павлівна

ЗНВК №67

11

ІІ

Малиш Олена Євгенівна

 

10

Чуприна Данило Кирилович

ЗГ №47

8

ІІІ

Скворцова Анна Борисівна

 

11

Домбровська Анастасія Михайлівна

ЗЗШ №75

8

ІІІ

Крот Олена Володимирівна

 

12

Черненко Поліна Ігорівна

ЗНВК №67

8

ІІІ

Соболенко Юлія Петрівна

 

13

Чижов Олексій Юрійович

ЗГ №46

9

ІІІ

Ющенко Любов Євгенівна

 

14

Драгаєв Владислав Валерійович

ЗЗШ №36

9

ІІІ

Маслюк Олена Миколаївна

 

15

Осмініна Вікторія Євгенівна

ЗЗШ №54

9

ІІІ

Стойчева Яна Іванівна

 

16

Ануліч Артем Олексійович

ЗГ №46

10

ІІІ

Щетинін Дмитро Миколайович

 

17

Дмитренко Марія  Ігорівна

ЗЗШ №75

10

ІІІ

Крот Олена Володимирівна

 

18

Абрамчев Ілля Кирилович

ЗЗШ №75

11

ІІІ

Крот Олена Володимирівна

 

РЕЗУЛЬТАТИ ОЛІМПІАДИ З РОСІЙСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ (16.11.2018)

 

П.І.Б учасника (повністю)

ЗНЗ

Клас

Місце

Учитель

Запр. на

III етап

1