V міська конференція лідерів учнівського самоврядування

З метою підвищення ефективності діяльності органів учнівського самоврядування, формування в учнів патріотичної свідомості та національної гідності 16 березня 2018 року на базі ЗГ №107 Комунарського району відбулася V міська конференція лідерів учнівського самоврядування під гаслом "Європейський вибір молоді м.Запоріжжя". На даному заході приймали участь лідери учнівського самоврядування із освітніх закладів №13,33,46,47,54,85 та ПНЗ "БДЮТ". Конференція складалася із двох етапів: на першому етапі лідер району Возіянова Марія, учениця 10 класу ЗГ №47 розкрила тему:"Молодь на шляху до євроспілки" на другому етапі учасники поділилися на секції, де спеціалістами ЗНУ проводилися тематичні майстер-класи.

 25 лютого 2016 року на базі ЗЗШ №40 о 14:00 - лідери учнівського самоврядування навчальних закладів Заводського району візьмуть участь у  роботі ІІІ міської Конференції лідерів учнівського самоврядування за патріотичним напрямом з теми: «Що для мене значить бути патріотом?». Представляти район надається право лідерам-переможцям районного Форуму  ЗГ №47. Порядок денний: 13:30 –реєстрація учасників конференції; 13:30-14:00 – виставка творчих робіт НЗ (презентації у файлових папках); 14:00 – 15:30 – конференція, нагородження грамотами тощо. Бажаємо усім успіху та задоволення!!!   Читати далі

 

 

З метою підвищення ефективності діяльності органів учнівського самоврядування, формування в учнів лідерських якостей, патріотичної свідомості та національної гідності 15 січня 2016 року о 14:00 на базі ЗЗШ №33 Заводського району, за участю Бараннікової Л.Я., методиста РМП Заводського району, пройшов районний Форум лідерів учнівського самоврядування за тематичним напрямком «Що для мене значить бути патріотом». Активну участь у Форумі прийняли лідери навчальних закладів ЗНВК «Барвінок», ЗЗШ №13, ЗЗШ №21, ЗЗШ №33, ЗЗШ №36, ЗГ №46, ЗГ №47, ЗЗШ №54, ЗНВК №67, ЗЗШ №75, ЗЗШ №85 та захистили, як свої, так і колективні визначення та погляди, наробки у формі презентації. Виступи лідерів мали змістовний та результативний характер. Найкраще презентували свою роботу лідери: ЗНВК «Барвінок», ЗГ №47 та ЗЗШ №54; посіли друге місце лідери ЗНВК №67, ЗЗШ №33, ЗЗШ №36 та ЗЗШ №75; третє місце – лідери ЗГ №46, ЗЗШ №13, ЗЗШ №21, ЗЗШ №85. Дякуємо за творчу та плідну працю усіх учасників навчально-виховного процесу, а саме, учням, батькам, педагогам та волонтерам навчальних закладів!

Наказ ТВО від 04.12.2015 № 280р Завантажити

 

 

 

Загальношкільна учнівська конференція з вибору Голови Ради учнівського самоврядування

«КРОК» ЗНВК № 67.

30 вересня у комплексі №67 відбулась загальношкільна учнівська конференція з вибору Голови Ради учнівського самоврядування «КРОК» ЗНВК № 67. Приймати участь у виборах мали право учні 7-11 класів. Головуючим на конференції був учень 11-а класу Сколовєтров Ілля.

         Право представити кандидатуру на посаду, що обирається, мали учні 8-9 класів. Від 8-Б класу кандидатом на посаду була Вертегель Єлизавета, від 9-Бкласу Будьонна Вікторія, від 9-А класу:Соловей Анастасія, Оголь Карина та Калабіна Катерина. Нажаль, учні 8-А і 8-В класу не представили кандидата на посаду Голови учнівського самоврядування. Кожна з дівчат представила свою передвиборчу програму, де розповіла про себе, що вона хоче зробити для комплексу та чому вирішила стати Головою Ради учнівського самоврядування. 5 різних учасниць, з різними поглядами на життя, намірами, нормами поведінки і лише одна з них змогла стати Головою Ради учнівського самоврядування. У 2015-2016 навчальному році Головою Ради учнівського самоврядування обрано Вертегель Єлизавету. Після оголошення результатів голосування вона урочисто дала клятву на вірність комплексу. 

Ми вітаємо кандидатів з набутим досвідом участі у передвиборчій компанії та переможця з такою відповідальною посадою. Сподіваємось, що Вертегель Єлизавета виправдає очікування учнівської громади!

Інтерв’ю з Головою Ради учнівського самоврядування.

- Чи очікувала ти на те, що ти станеш Головою Ради учнівського самоврядування?

- Ні, перемога стала для мене приємною несподіванкою, бо я найменша учасниця з кандидатів. Багато конкурентів мали серйозну програму, я дуже хвилювалась.

- На твою думку, що посприяло твоїй перемозі?

- Хоча, в моєму виступі були деякі недоліки, мій артистизм та подача, вдале розуміння учнівського колективу посприяли перемозі.

- Чи не могла б ти коротко освітити тезу своєї програми ?

- На перший план я ставлю співробітництво з учнями нашого комплексу, прислухування до їх порад та побажань .

- І на останок, декілька слів для учнів комплексу ...

- Дорогі учні, я дуже вдячна вам за ваш вибір, я думаю, що за час мого правління ви побачите зміни на краще. З радістю беруся за співпрацю з вами та обіцяю прислухуватись та виконувати всі ваші побажання !